גרסה להדפסה גרסה להדפסה

מפרט המפגשים של קורס תמצית החיים

קורס "תמצית החיים"  הינה סדרת מידעים שתקשרתי אשר אוגדת בתוכה את עיקרי החיים.

הקורס מורכב מ 28 מפגשים שעוסקים  בנושאים שונים בתחום המודעות והחיבור לעולם הרוח .

28 בגימטרייה  מהווה כח ואותם מידעים מהווים בנו כח.

הקורס מאפשר שינוי פנימי ,תוך מתן כלים להתמודדות בחיי היום יום.
הכלים שתקבלו במהלך המפגשים יאפשרו לכם כוחות לשחרר באהבה את כל מה שחוסם אתכם.
להתמודד עם הפחדים ועם אתגרי החיים , ליצור חיבור נכון לאמונה בעצמכם ,בעשייה שלכם וביכולות שלכם.

הקורס מחבר לאנרגיות ריפוי אשר ישמשו אתכם ביום יום לטיפול בעצמכם וביקרים לכם.

הקורס מאפשר ריפוי לילד הפנימי שבכם אשר חווה בעברו קשיים אשר מהווים עבורו מגנוני הגנה .

במהלך הקורס נלמד להבין את החיבור בין הנפש לגוף , ובין הנפש לנשמה.ומתוך יצירת תקשורת עם הגוף והנפש נלמד גם לתקשר עם ההדרכה שלנו.

נגלה את הרצונות החבויים שלנו , את החלומות שנשתכחו . נעצים את התשוקה והיצירתיות ונתחבר ליעוד ולהגשמה.

כל מפגש מכיל בתוכו תדר אנרגטי אשר קיבלתי בתקשור מהבריאה ומועבר באמצעותי

התדר האנרגטי יוצר ריפוי ומהוה השלמה לאותו מידע. התדר מאפשר להרגיש את השינוי מבפנים .

מזמינה אתכם לשוב ולגלות את עצמכם .להקשיב לקולכם הנשמתי ,לליבכם , ולכל יכול שבתוככם.

שם השיעור תיאור התדר שמתקבל בשיעור
1

 

 

 

הכתר ככותר

 

 

 

כח תפארת רוח

צאקרת הכתר היא שמחברת אותנו כנשמות אל אותה בריאה. הכתר מהווה צינור לאותו כח אלוהי שמוכל בנו כנשמות.

נתחבר אל הכתר שנשכח .נחבור לאחריות ולמנהיגות שבתוכנו למלכות. נעצים את הכתר באמצעות שחרור מחשבות שלילות שמונעות מאתנו להכיר בעוצמה.

2

 

ראי הנפש

 

 

חיבור לראייה הנשמתית ראיית העל לאינטואיציה.פתיחת הצ'אקרה השניה – העין השלישית. קבלת ראיית העל, פרספקטיבה גבוהה על החיים מתוך חיבור לאור. היכולת לראות דברים מלמעלה ולקבל הבנות ותובנות לגבי נקודות מבט בחיינו.
3

 

כח הרגש היכולת להכיר ברגש ככוח ,ולבחור ברגש המואר לצורך חווית החיים. נקבל כלי אנרגטי שמאפשר ניקוי מרגשות שליליים : כעס, אשמה, שנאה ומאפשר חיבור לרגשות חיוביים כמו אהבה, חמלה, אהבה עצמית, חום . ניתן לשלוח גם לאחרים.
4 עוצמת הארגמן ארגמן – אור,רוח,גדולה,מהות,נשמה.
תדר אנרגטי עוצמתי אשר מאפשר ריפוי וטיפול בנו ובאחרים עובד על רבדים פיזיים כקרן טיפולית ועל הרובד הרגשי המאפשר חיבור לאהבה, בטחון ,הבנות ,יצירה , עוצמה וריפוי .
5

 

מפתח הלב

 

חיבור לאהבה עצמית באמצעות קבלת מפתח הלב. כח האהבה מאפשר לנו אמונה בעצמנו, קבלה עצמית, תחושת מסוגלות, ידיעה פנימית שקיימות בנו יכולות להתמודד עם הקושי.הכרה ביכולות שלנו . התדר מחבר לאהבה עצמית ומעצים את הדימוי העצמי.ניתן לטפל גם באחרים
6

 

חיבור לחופש

 

הפחד מהווה עבורנו כלא. התדר מאפשר לנו להכיר בפחדים שבנו ולפוגג אותם. שחרור הפחד מאפשר לנו לחבור לחופש. להיות חופשים מאמונות ,מרצוי ומקובל . אנו מקבלים תדר שניתן להשתמש בו נקודתית  וגם לטווח ארוך יותר.מאפשר יציאה מויתורים וחבירה לכל יכול שבתוכי ,ולהבנה כי אני לא לבד.
7

 

שמחה כדרך חיים

 

שמחה היא בחירה .היכולת להתמקד ב"יש" ולא ב"אין".  שמחה היא בחירה בהכרת התודה, ובעוצמה הפנימית שבי . אנו נחבור לשמחה כדרך חיים ונשלח ריפוי לילד הפנימי שבתוכנו ,בכדי לשחרר אותו מהכאב ומהעצב שהצטבר בו במהלך חוויות החיים. שמחה היא שלמות מהות חיים היום
8

 

שפע

 

חיבור לשפע -הכרה בשפע הפנימי שבנו ביכולות שלנו באיכויות שלנו.חיבור לשפע הרוח,היצירה ,המחשבה,הרגש , התפקוד והשמחה.  ההכרה בשפע האינסופי שסביבנו שפע החברים, המשפחה, הבריאות, האהבה. חיבור לנתינה להכר בשפע האינסופי, וחיבור ליכולת ההשפעה שלנו .
9

 

 

הגשמה

 

חיבור להגשמה – הגשמה הינה היכולת למשש בפועל את רצונותינו, ולהביא לידי מימוש את יכולותינו. במפגש נשחרר אמונות שלא משרתות ,ופחדים על מנת שנוכל לחבור להגשמה האישית שלנו מתוך האור.להפוך את הדמיון למציאות ולממש את הרצונות,להגשים משאלות לב ותשוקות.
10

 

 

חיבור לאלוהות שבתוכי במפגש נתחבר לניצוץ נשמתי שמצוי בנו .חיבור לאור הפנימי שבתוכנו. חיזוק ההילה החיצונית, התמלאות באור פנימי וחיבור לכל יכול שבתוכי. נלמד גם לשלוח את האור לאחר על מנת ליצור אצלו הארה פנימית או פיזית.
11

 

אמונה אמונה זוהי בחירה היכולת להתמסר ולבטוח נובעת מאמונה בעצמי ,אמונה בדרך, ואמונה בבריאה . נתחבר לאמונה הראשונית בטרם חווינו חוויות אשר פגעו לנו באמונה ובתמימות. נשחרר ספקות ומעצורים ונחבור למעוף ליכולת לבטוח ,להרגיש ולהתמסר.
12 האושר שבפשטות היכולת לחבור לקלות, לזרימה, לתמימות, להשתובבות. היכולת ליהנות מהרגע, מהדברים הקטנים מהפשטות. נתחבר לילד הפנימי שבתוכנו ונשתובב איתו.  נשיל את הכובד הרצינות והתקיעות ונחבור לזרימה למעיין החיים.
13

 

התחדשות

 

הבנת מנגנוני ההגנה שאנחנו משמרים בחיינו ויתור על אמונות מגבילות, על משקעי הילדות. ניתוק כבלים אנרגטיים מאנשים או קשרים אשר אנו חווים מולם קושי וכאב מתוך הבנת הקושי והיכולת לשחרר את האנרגיה אשר יוצרת כוחניות , כאב , פחד ותלות , לטובת העוצמה הפנימית והתחדשות.
14 שחרור האגו לטובת עוצמה פנימית נלמד לזהות את האגו בחיינו ,להפנים כי האגו בא כאשר אני חסר אונים נטול עוצמה . נתחבר לעוצמה הפנימית כדי לוותר על האגו ולהשיל את השריון האגו , נעבור ניקוי של הצ'אקרות על מנת שנוכל לחבור לטוהר ולשחרר כעסים. נתחבר לתחושת הביטחון והענווה מתוך עוצמה פנימית וידיעה כי אני שמור ומוגן.
15

 

דרך בחירת הנשמה חיבור לחוזה הנשמתי שלנו. היזכרות בדרך שבחרה הנשמה ובברית שקיימת בינינו לבין הבריאה. הטבעת הדרך המוארת להגשמה בלב וחבירה לייעוד ולהגשמה לפי ההסכם הנשמתי.
16

 

 

גמישות וקבלת האחר

 

 

גמישות מחשבתית ופתיחות כלפי האחר. קבלת האחר מתוך חמלה ולא מתוך כעס.

לראות דברים בצורה אחרת, לנסות דרכים חדשות ולעבור מחשיבה על בעיות לחשיבה על אפשרויות.להתחבר לשינוי גישה אבל לא מתוך ויתור עצמי.השלת הנוקשות מחיי לטובת הגמישות והזרימה.

17

 

 

איזון פנימי

 

שחרור מר שיפוט וגברת ביקורת מחיינו לטובת הצבת גבולות פנימיים ואסרטיביות. הבחנה בין נתינה לנתינת יתר,יצירת תקשורת מוארת ובונה מול האחר המבוססת על פתיחות וכנות. ניקוי אשמה. איזון בין ההיגיון והרגש.וחיבור להרמוניה ולאיזון.
18

 

 

מלכות

 

 

מלכות היא הספירה האחרונה בעץ החיים. מחברת היא אותנו ליציבות לשורשים לארציות ולהגשמה.חיבור מואר בין עולמות תחתונים לעולמות עליונים, והשרשת שורשים לצורך היציבות הפנימית. נתחבר לעץ החיים.חיבור לשורשים מתוך אמא אדמה ולעוצמת האור הבאה מהבריאה.
19

 

התקשרות מוארת

 

לכל אחד מאתנו הדרכה אשר מצויה עבורו בכל רגע נתון .במפגש נתחבר ליכולת לתקשר עם ההדרכה העליונה שלנו . נעסוק בבניית צינור התקשור, התוודעות אליו, נכיר את ההדרכה שלנו  תוך בנית תקשורת ואמון לצורך קבלת מסרים והעצמה פנימית.
20

 

 

שלמות

 

 

חיבור בין 3 הרבדים רוח גוף ונפש מייצר את השלמות מאפשר לנו איזון בין כל הרבדים.נלמד להקשיב לגוף להבחין באכילה רגשית .לייצר הזנה רגשית נכונה ולהתחבר לרוח  על מנת שנוכל ליצור התקשרות מוארת מתוך אותו חיבור מואר.
21

 

 

כאב עוצמה ושחרור

 

 

כאב הינו תוצר של חוסר, של פחד, של פגיעה. משקע שמתהווה בנשמתנו ומקבע עצמו בגוף הפיזי שלנו.הגוף מהווה מעין קופסה שחורה של כל החוויות הקשות שעברנו. התדר מאפשר לנו להציף בצורה מבוקרת את הכאב,להבין אותו להתמודד , ולשחררו לטובת התחדשות.
22

 

 

חיים לחיות משמע להיות.  התדר מחבר אותנו לעוצמת החיים החדשים שנוצרו בנו כאשר בחרנו לשחרר את הכאב. למהות של "לחיות את הרגע" ללא פחדים ללא תירוצים. מאפשר התחלה חדשה מתוך קלות ללא צירי לידה וכאב.חיים מתוך שמחה.
23

 

מעגלי החיים

 

מעגלי החיים חוברים אלינו בגלגול הזה ומזכירים לנו מאורעות שונים אשר חווינו בעבר .בתדר זה נתנקה מחוויות שעברנו בגלגולים קודמים. אותן חוויות טמונות בתת מודע שלנו ומשפיעות על התנהלותנו. נרפא את הזיכרון הנשמתי, ונתעצם.
24 קדוש חיבור לקדוש שבתוכי .עליה בסולם הדרגות הרוחני, בתדר זה ייטענו אותיות שמנו ואנו נעלה בסולם הקדושה.  מרכבה תגן עלינו ותחבר אותנו ליעוד הנשמתי הגבוה.נתקדש בקדושת האלוהות.
25

 

התמסרות

 

מהות ההתמסרות מדברת על אהיה אשר אהיה . נתמסר ליעוד שלנו מתוך תחושה שאנחנו מוגנים ושמורים. נתחבר לעוצמה הפנימית ולאמונה בעצמנו ובדרך. בתוך ההתמסרות מצוי המסר שם מצויה פריצת הדרך ביכולת ללכת מעבר לגבולות ההיגיון
26 אחדות אחדות הנשמה, אחדות הביטוי, אחדות הגוף.האחדות הינה האחדות בין הגוף והנפש, ההלימה בין הרגשות והמחשבות והביטוי אחדות בין עליונים ותחתונים,אמא אדמה ועוצמת הרוח. שיש בי אחדות אני שלם ,אני אחד. אחדות הינה גם יצירת שיתוף עם האחר, מתוך עוצמה וחיבור קבוצתי להעצמת המסר.
27

 

 

זיו וזוהר חיבור אל הניצוץ האלוהי, חיבור אל יכולת הבריאה ואל היכולת ליצור מתוך חיבור מואר לאלוהות ולשכינה. בשיעור זה אנו נתחבר לשליחות שלשמה ירדנו לגלגול זה. נתחבר לטוהר ולענווה .נקבל את זיו השכינה אשר ישכון בתוכנו כחלק מהחיבור לאלוהות ונתעצם בזוהר האלוהות אשר מהותו חיבור להעצמת האור שבנו .בתוך הרז מצוי הסוד .אורכם הינו סוד כוחכם.
28 המשכיות חיבור לעוצמת האין סוף חיבור לעוצמת האינסוף.חיבור לידע ולידיעה תדר מסכם זה מעגן בנו את כל התדרים . נקבל  "מפתח חניכה" שיאפשר לנו להעביר הלאה את המידעים של תמצית החיים גם לאחרים.

 

 

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי, קורס תמצית החיים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


3 + = 9

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>