גרסה להדפסה גרסה להדפסה

מהות הכסף מסר שהתקבל בתקשור

‏26/07/2012

מהות הכסף / מאת שרית רוזן

מבקשת הכוונה לגבי קורס תמצית החיים

האם נכון להעביר את המידעים כאשר התמורה היא ביחס ליכולתו של האדם

מתוך הרצון להתמיר אנשים מעוטי יכולת? ולא סכום קבוע המוגדר היום כ100 ₪.

מה מהות הכסף ומדוע 100 ₪ ?

שרית אהובה מבקשים אנו לתת בך הבנות בנוגע למהותו של אותו כסף .

מקשרים אתם כסף לאגו ,מקשרים אתם כסף למעמד, יוקרה. אולם שוכחים אתם כי המהות אשר עומדת מאחורי אותו כסף נקייה היא ,ורק אותם מעמדות אשר יצרתם יצרו בכם את אותו קונטקסט לאותו כסף.

כסף מהותו אנרגיה.  אין הוא מיצג אגו או יהירות ,אין מייצג הוא עליונות או שליטה ,מהווה הוא אנרגיה אשר מהותה אור.

היות ובאמצעות אותו כסף מאפשרים אתם בחייכם קלות, ומאפשרים לעצמכם יכולת ליהנות מאותו עולם גשמי.

טועים אתם כשאר סוברים אתם כי תהליך מודעות מהותו להפריד החומר מהרוח ,טועים אתם כי אין אתם מפנימים כי כשם שהגוף אשר מהותו חומר מחובר לרוח ,כן אותו עולם גשמי אשר לכם מחובר לאותה מהות.

אין בכך זילות או חוסר קדושה. אלא זהו האמצעי כמו אותו גוף לאותו קיום ארצי.

כשם שכאשר גופכם הפיזי נחלש ומשדר אותותיו מהווה הדבר חיבור לאותה תודעת רוח אשר נפגמה בכם ,כך גם אותו כסף כאשר חסר הוא בעולמכם מהווה הוא תזכורת לחוסר הפנימי אשר בכם אשר יצר את אותה עצירה.

כסף נוצר כאמצעי כמו אותו גוף, אולם כשם שאינכם יכולים להתקיים בעולם זה רק עם תודעת הרוח ללא אותו גוף היות ונצרכים אתם להזין אותו ולשמר אותו ולהעניק לו דברים חומריים בכדי לאפשר לו התפקוד הנכון. כך גם אינכם יכולים להתנהל בעולמכם ללא החיבור לאותו כסף אשר מהווה אנרגיה קיומית אשר מזינה אתכם .

אותו כסף מאפשר קלות מאפשר בית, מאפשר הזנה ,ללא אותה תמורה לא תוכלו להתקיים ועל כן אין הכסף מהווה פגם אלא מהווה הוא אור.

כאשר נוצרה ההכרה באותו תשלום אין היא באה על מנת להעריך את אותו אחד אשר הביא תודעה זו לעולם . אלא בכדי לאפשר לאותו אחד אשר מבקש לעשות דרך להבין את המהות אשר נדרשת ממנו בעולם זה.

שיעורכם הוא לצאת את תודעת הקורבן ,כל עוד מתייחסים אתם אל כסף כדבר בזוי או חסר ערך אינכם יכולים להיות באור ,היות ואינכם מפנימים את משמעות הכסף בחייכם .

 

כסף מהווה שפע.  האדם אשר מצוי בדימוי עצמי נמוך ומתוך כך אינו מצליח להתפרנס מצוי בחוסר ועל כן אין באמתחתו את אנרגית הכסף.

האדם אשר חש לא ראוי מחוסר אהבה עצמית ,חסר אמונה בעצמו בדרכו מנותק מהשפע הפנימי ועל כן מתרחק הוא מאותו כסף אשר מייצג מהות.

מיצג הוא שיקוף לאותה הוויה פנימית .

כאשר מצויה שם התקיעות נובע הדבר מתוך תקיעות פנימית.

מבינים אנו אתם הרצון להביא האור באחר אולם הבאת האור מהותה העברת תודעת שפע ולא העברת תודעת קורבן והכרה באותו קורבן .

הצורך בתשלום מהותו חיבור לאחריות ,היות וכאשר נדרש אני לשלם חובר אני לעוצמה שבי היות ומתחייב אני לעצמי על התהליך מתוך הכרה בו ,מתוך הצורך האישי שלי ומתוך הרצון לשנות.

תשלום הינו לקיחת אחריות ועל כן קיימת מהות באותו תשלום היות ומהווה הוא יציאה מתודעת קורבן להווית המלך להווית המנהיגות לאמונה בעצמי ביכולת שלי .

כאשר מאפשר אני לאדם לשלם על פי יכולתו מאפשר אני לו להישאר בתודעת הקורבן היות ונשאר הוא באזור הנוחות ואין הוא מעודד עצמו לשינוי אלא מתקבע בתודעת החוסר.

אפשור הדבר מהווה קבלת הקורבן ,היות ומאפשר אני לך להיות במסכנות ומעודד אותה באותם רחמים אשר אני מביא בכדי לאפשר לך הדרך.

אהובים אין בכך דבר נאור לרחם על הנדכאים בכדי לאפשר להם הדרך, קבלת תשלום מעודדת אותם לעשייה לשינוי, ואילו קבלתם כמסכנים מקבעת אותם באותה מסכנות.

אותה צדיקות אשר חוברים אתם אליה ברצותכם להעביר את האור חשובה היא ,אולם עליה לנבוע מתוך מהות טהורה ומתוך הבנת הדברים .

היזהרו , הכרה במסכנים והיכולת לאפשר להם דרך מעצימה אתכם . היות ומתעצמים אתם מהנתינה והופכים עצמכם לבעלי אגו,כן אהובים אגו היות ואין בכך אור לקבע את האחר במסכנותו ולהכריז על עצמכם כטהורים בעלי נתינה אין סופית.

אחריות מהותה היכולת לאפשר לאחר להכיר ביכולותיו ,באמצעות דרבון אמונה והפנת העוצמה הפנימית שבו .

אותם מידעים מהותם אור ואין יכולים הם להינתן בתודעת קורבן על מנת לקבע אנשים במסכנותם

אותו כסף מהווה הכרה ליכולתם ,לא הכרה לאותה מנחה , אלא חיבור למהות שלהם וללקיחת האחריות האישית לצורך השינוי.

על כן חשיבות התשלום מתוך אותה לקיחת אחריות.

תמצית החיים מחברת לאחריות זו מהותה . לכן ניתן בה הכתר ככותר וכל הרוצה לעשות דרך באותו עולם פנימי עליו להפנים מהותו כאותו מלך ולא לבוא במסכנותו .עליכם לעודד את אותם אלו כי יכולים הם ולא לרחם עליהם על כי חסרים הם את אותו ממון.

ראו פני הדברים בראיה המרחבית האלוהית ולא בראיה הארצית אשר מזדהה עם אותו קורבן ומביאה בו רחמים ,אין הוא נצרך לרחמים בכדי להוות בו השינוי אלא נצרך הוא לאמונה שלכם ביכולת שלו לייצר הכסף לצורך אותו תשלום ואתה הכרה ביכולותיו.

ומתוך חשיבות האחידות מבקשים אנו לשמר המחיר כמהות כוללת אשר אין מהותה רווח, אלא הוויה לכן אותם 100 שקלים מאפשרים את אותה הוויה ומקבעים מהות.

לא נקבע הדבר מתוך הרצון להתעשר על חשבון האחר אלא מתוך טוהר הדברים והבנת הדרך.

על  כן מבקשים אנו לשמר את אותה מהות ואת אותה הוויה אשר מהותה מנהיגות ועצמה.

היות וזוהי התמצית אשר הוענקה לכם להיות באותה עוצמה ולייצר באחר את ההכרה כי יכול הוא ועל כן אותה אמונה תבוא באותו תשלום , אשר מהווה את אמונתכם באחר וחיבורו ליכולותיו.

והיה ואין באפשרותו של אותו אחד להתחייב לאותו תשלום מהווה הדבר חוסר בשלות פנימית ועל כן אין מהות באותם מידעים היות ולא יהוו הם בו שינוי.

ואנו מברכים אותך ואת שליחי האור אשר חוברים אלייך היו ברוכים לה' .

 

 

 

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה תקשורים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


6 + 4 =

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>