גרסה להדפסה גרסה להדפסה

הנה הם באים ימים של שקט… מתוך תקשור שהתקבל 22/03/2011

מבקשת הבנות מדוע יש אנשים שחווים כרגע אנרגיה שלילית
אשר מייצרת אצלם כעס תחושת רדיפה וחוסר אנרגיה.  

יש והיינו אומרים כי אותו סולם תדרים עולה בכל אלו אשר נדרשים להוות מובילי דרך מתוך היותם מובילי אור.
בימים אלו אשר בהם נוצרים שינויים אנרגטיים, מתקבלת עוצמת התדרים בהדהוד חזק מאשר בתקופה מאוזנת אשר אינה רווית שינויים.
כאשר נדרשים אנו לבדל את אותם נשמות אשר זכו לאותה התפתחות רוחנית, מאותם אלו אשר בחרו להישאר באותה אנרגית חושך ,נדרשים אנו לבדל אותם על מנת לשמרם.
כמו בני ישראל אשר נדרשו לסמן את פתח דלתם באותה משיכת דם בכדי לייצר הבידול לאותה מכת בכורות.
כך גם אתם אנשי האור יוצרים בידול באותה התעצמות פנימית לצורך אותה היבדלות.
ימים אלו הינם ימים אשר מהווים שינוי ומהפיכה אותו אביב אשר הינכם עומדים בפתחו ומיצג עבורכם את החרות אכן נושא עימו את אותה חירות ,אולם בטרם חברתם אל אותה חירות חוויתם משבר חוויתם כאוס.
ראו מסביבכם האדמה בוערת, כל אותם אלו נשמות אשר חפצות בשינוי זועקות את אותו שינוי אל תוך אותו מרחב ארצי,כל אותם נשמות אשר מבקשות החופש יוצאות אל אותו רחוב על מנת להשמיע קולם ברבים.
אין יותר מקום להדחיק ,לטאטא, לייצר מסכות אשר אין בהם אמת וריקות הם מתוכן ,אלא כולם נדרשים להיות מחוברים לאותה אמת פנימית בכדי לייצר השינוי המואר.
אולם עדיין בתוך כל אותה הפיכה קיימות נשמות אשר אינם חפצות בשינוי היות ומהווה הוא עבורם פחד חוסר שליטה ,ומתוך כך נוקטים הם באותה אנרגית חושך בנסותם לשמר את הישן המוכר והידוע אשר אין בו יותר מהות.
ועל כן מתוך אותו צורך הישרדותי מנסים הם את כוחם בכל מחיר כמו אותו "קדאפי" אשר מבין ויודע כי אבד הקלח על שלטונו ,אולם בכל זאת מנסה הוא ליירט את עמו בכדי לשמר את השררה והכוח.
אולם עולם השררה מתפוגג וכך חובר אפקט הדומינו אל מדינות ערב אשר מכירות באותה אנרגיה חדשה.
כמו אותו צונאמי כך גם אותה אנרגית התקוממות שוטפת את אותם אלו נשמות אשר מבקשות בשינוי וחפצות הם לחיות את חייהם מתוך תחושת החופש והבחירה באור.

אותה תחושת רדיפה אשר קיימת הינה תוצר הלוואי של אותו משבר אשר נוצר ומייצר את ההדף.
כאשר מחוברים אנו לאור נראים אנו למרחוק ואותם אלו אשר איבדו את דרכם מחפשים להיתלות בנו כמענה לאותו חוסר אונים אשר מצויים הם בו .
מהווים אנו להם מטרות,כמו שליט אשר מהווה מטרה בעמו לכל אשר מבקש להתנקש בו.
אולם מתוך אותה מודעות ומתוך אותו אור עצום אשר טמון בנו עלינו להיות מודעים לאותה אנרגיה שלילית אשר סובבת אותנו ולשחררה מאתנו לטובת הדבקות באור.
כל אותם נשמות אבודות אשר מחפשות הצלה אינן יכולות להשתמש בנו כהצלה אלא עליהם לעשות דרך מתוך בחירה בשינוי ומתוך הצורך בהתפתחות הרוחנית .
ועל כן אל חשש היות ואותו אור אשר מופץ דרככם סופו שיגבר על אותה אנרגית חושך
ואותה ידיעה פנימית כי הינכם מוגנים ושמורים כאותם בני ישראל אשר בכוריהם נותרו ללא פגע ,הינה זו אשר תהווה עבורכם מוביל דרך.
ואנו מתוך הצורך לחזק אתכם בכוחכם נסייע בידכם לייצר בכם את אותה הגנה פנימית ,שמא לא תיפרץ ההילה ועל מנת שתחברו יחד כאור גדול לצורך שינוי האנרגיה הכוללת המייצרת דרך חדשה באותו עולם ארצי אשר לכם.
ואנו מברכים אתכם באורכם היו ברוכים לה'.

מי הם אלו הרודפים ?
כל אותם אלו נשמות אשר מתנגדות לאותו שינוי ומבקשות לקבע הפחד והשררה בתוכנו ומתוך כך כאשר מזהים הם את כוחנו יוצאים הם להגן על מטרתם ,על מנת למדר את האור.
מי הם הנשמות החשוכות?
האם קיים באמת כוח אופל בבריאה?
אכן כן אותו עולם אשר לנו הינו מכיל את הטוב ואת הרע ,הכל מצוי בשורשו של כוח הבחירה החופשית, אולם קיימם אלו אשר בוחרים בחושך כדרך חייהם ואינם מאפשרים לאור להיות מובנה בתוכם.
למה אלוהים ברא את הרע?
כמו שיש מר ומתוק ,שחור ולבן יש גם טוב ורע ,בכוחו של האדם לבחור היכן רוצה הוא להיות בחייו.

התקשור מדבר על הצורך לחבור לאור.
להיות באור משמעו לחבור לזהות שלי ,לדרך שלי, לאני מאמין שלי, שיוצר בעצם את הגשמה בחיי.
האנרגיה הקוסמית משתנה נוצר צורך ברענון ,נוצר צורך בהתחדשות,אנשים מבקשים את החופש את הבחירה, להיות שייך ,להרגיש כחלק ,ממקום של אהבה נתינה וחירות.
חירות האדם.
כאשר התבקשו בני ישראל במצרים לצבוע את פתח דלתם בדם על מנת שהרעה תפסח עליהם ,התבקשו בעצם בני ישראל לבחור בזהות שלהם לבחור באור,עצם הצביעה סימלה את הידיעה כי בבוחרי באור, בוחר אני לצאת מעבדות לחרות,ולמרות כל הכאוס שמתרחש סביבי יודע אני כי דרכי שמורה ומוגנת.
אנו היום כמו פעם חווים הפיכה של יציאה מעבדות לחירות.
המודעות מחברת אותנו ליכולת להוביל את הדרך שלנו בחיי היום יום, ממקום של כוח ועוצמה פנימית ,המכילה בתוכה אהבה,חמלה ,סבלנות,וקבלת האחר.
אין מקום לתחרות,לשררה לכוחניות ,אלא מתפנה מקום לשיתוף והעצמה .
כאשר חובר אני לאור שבתוכי אזי אין האחר יכול לפגוע בי ,לכן חשוב להפנים כי בתקופה זו של שינויים עלינו לבחור
להיות באור וכך יוכל הכאוס לפסוח מעלינו מתוך אותה מעטפת הגנה פנימית.
מברכת אתכם באורכם.

שלכם שרית

 

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה תקשורים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


4 + 2 =

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>